Inauguracja EuroAI Forum

Zapraszamy na stacjonarne wydarzenie EuroAI Forum.

W ramach EuroAI Forum dyskutujemy o postępach w rozwoju sztucznej inteligencji w Europie, świętujemy sukcesy europejskich firm wdrażających AI oraz promujemy wymianę doświadczeń i wyzwań związanych z AI.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą:

  • Rafał Ogrodnik, CFO COO Warner Bros. Discovery Poland
  • Reid Blackman, autor książki “Ethical Machines” (Harvard Business Review Press) oraz doradca rządu Kanady (Departmentu ds. Innowacji, Nauki i Rozwoju Gospodarczego)
  • Dariusz Mazurkiewicz, CEO BLIK Polish Payment Standard
  • Łukasz Wala, Head of Disruption w Grupie Maspex

Nasze spotkania mają formę zamkniętą z limitem miejsc.

Na tę edycję wydarzenia wszystkie bilety zostały wyprzedane. Zapraszamy na kolejne! Aby być na bieżąco:

O wydarzeniu

Podczas inauguracyjnego spotkania EuroAI omówimy kluczowe aspekty wdrażania AI w biznesie, etykę, wyzwania oraz globalne trendy. W trakcie spotkania goście specjalni podzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, oferując uczestnikom nieocenioną wiedzę oraz inspiracje do dalszego rozwoju w obszarze AI.

  • Udane wdrożenia AI – Case Studies: Omówienie dwóch udanych wdrożeń AI w biznesie. Dyskusja gości specjalnych: Rafała Ogrodnika, Reida Blackmana, Łukasza Wali i Dariusza Mazurkiewicza na temat korzyści i efektów zastosowania AI.
  • Etyka i wyzwania we wdrażaniu AI: Debata z udziałem Reida Blackmana (online z Nowego Jorku) na temat kluczowych aspektów etycznych oraz wyzwań związanych z implementacją AI w organizacjach.
  • Wyścig rozwoju AI: dominacja gigantów czy niezależność? Analiza globalnej rywalizacji w dziedzinie AI z uwzględnieniem roli wielkich koncernów technologicznych.
  • Obawy i bariery we wdrażaniu sztucznej inteligencji w biznesie: Identyfikacja głównych obaw i przeszkód utrudniających implementację AI w przedsiębiorstwach. Wymiana doświadczeń i rekomendacji na temat przezwyciężania tych barier.
  • Prezentacja wizji i misji EuroAI Forum: Ogłoszenie i omówienie strategii, założeń działania, misji i wizji organizacji EuroAI Forum.

Wydarzenie obejmuje również sesję networkingową połączoną z poczęstunkiem, co stworzy doskonałą okazję do swobodnej wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.

Goście specjalni

Rafał Ogrodnik

Rafał Ogrodnik specjalizuje się w transformacji, strategiach wzrostu, restrukturyzacji, cyfryzacji oraz M&A. Z sukcesem zarządzał zespołami w dużych międzynarodowych firmach. Posiada międzynarodowe doświadczenie zdobyte w Europie, MEA i USA. Obecnie pełni funkcję CFO COO  w Warner Bros. Discovery Poland.

Reid Blackman

Reid Blackman specjalizuje się we wdrażaniu etycznego AI w procesach biznesowych. Jest doradcą do spraw zarządzania ryzykiem i budowania zaufania poprzez etyczne praktyki AI. Autor książki “Ethical Machines” wydanej przez Harvard Business Review Press oraz doradca rządu Kanady (Departament Innowacji, Nauki i Rozwoju Gospodarczego).

Dariusz Mazurkiewicz

Dariusz Mazurkiewicz, CEO BLIK Polish Payment Standard, to ekspert w dziedzinie fintechu, finansów i e-commerce. Specjalizuje się w płatnościach mobilnych, bankowości internetowej i mobilnej oraz przemyśle płatniczym. Jego doświadczenie obejmuje rozwijanie innowacyjnych rozwiązań płatniczych, które rewolucjonizują rynek finansowy w Polsce.

Łukasz Wala

Łukasz Wala, Head of Disruption w Grupie Maspex, specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i transformacją cyfrową. Wprowadza nowoczesne trendy cyfrowe i testuje nowe modele biznesowe. Jego doświadczenie w zakresie adopcji nowych trendów technologicznych oraz w zarządzaniu innowacyjnymi projektami czynią go ekspertem ds. transformacji cyfrowej.

Oficjalni Sponsorzy Wydarzenia